O nas
Organizacja imprez Add Event
ADD Event to grupa ludzi znających branże eventową od podszewki. 16 lat w branży. Setki przeprowadzonych na najwyższym poziomie imprez, wydarzeń sportowych, konferencji, targów.Współpraca z największymi firmami nagłośnieniowymi, oświetleniowymi i multimedialnymi. Wykwalifikowani i doświadczeni Spikerzy, DJ-e, Animatorzy oraz technicy dają Nam możliwości, które ogranicza już tylko fantazja. ADD Event - robimy niemożliwe i robimy to na wczoraj!
Udostępnij

3 czerwca 2018 AddEvent miał ogromną przyjemność być głosem kolejnej pięknej inicjatywy i świetnego eventu sportowego. Z naszym teamem przemierzyliśmy ponad 500 km, bu dotrzeć do pięknego miasta w województwie kujawsko-pomorskim – Nakło nad Notecią, gdzie zajęliśmy się poprowadzeniem I biegu ulicznego im. Klemensa Biniakowskiego, o wdzięcznej nazwie „Nakielska 10-tka„.
Nakielska 10-tka - trofea i nagrody
Głównym celem imprezy było upamiętnienie Klemensa Biniakowskiego – jednego z najzdolniejszych sprinterów okresu miedzywojennemu, Olimpijczkowi z Amsterdamu (1928) oraz Berlina (1936), który aż 14-krotnie ustanawiał rekordy Polski i zdobył w ciągu swojego życia łącznie aż 22 tytuły mistrza Polski w biegach na różne dystanse.

Impreza rozpoczęło powitanie gości specjalnych. m.in. Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią – Sławomira Napierały, Lecha Biniakowskiego – syna Klemensa Biniakowskiego oraz Krzysztofa Rompalskiego – wnuka Klemensa Biniakowskiego.
Następnie sportowych emocji dostarczyli najmłodsi biorąc udział w XXIX już edycji Biegu Ulicznego im. Biniakowskiego dla dzieci. Każdy ze 152 uczestników, biorących udział w biegu otrzymał pamiątkowy medal.
Nakielska 10-tka - dzieci

Drugą część eventu stanowił bieg dla dorosłych, czyli pierwsza „Nakielska 10-tka„, w którym w szranki stanęło blisko 200 biegaczy! Kilka sekund przed startem przeprowadziliśmy transmisję na żywo, by zarówno kibice spoza miasta, jak i całej Polski mogli zobaczyć jak hucznie otwieramy pierwszą „Nakielską 10„.
Co najważniejsze, wszystkim udało się ukończyć bieg! W kategorii ogólnej kobiet zwyciężyła: Natalia Klajbor, natomiast wśród mężczyzn triumfował Dawid Klaybor.
Nakielska-10-tka -zwyciężczynie
Na czym polegała nasza rola? Przede wszystkim team AddEvent zajął się kompleksową obsługą pierwszej „Nakielskiej 10-tki„, profesjonalnym nagłośnieniem biegu (2000 W mocy) oraz prowadzeniem eventu z dwóch punktów jednocześnie (sceny oraz punktu startu i mety biegu).