O nas
Organizacja imprez Add Event
ADD Event to grupa ludzi znających branże eventową od podszewki. 16 lat w branży. Setki przeprowadzonych na najwyższym poziomie imprez, wydarzeń sportowych, konferencji, targów.Współpraca z największymi firmami nagłośnieniowymi, oświetleniowymi i multimedialnymi. Wykwalifikowani i doświadczeni Spikerzy, DJ-e, Animatorzy oraz technicy dają Nam możliwości, które ogranicza już tylko fantazja. ADD Event - robimy niemożliwe i robimy to na wczoraj!
Udostępnij

Studniówka to popularna impreza ogranizowana dla uczniów szkół średnich na około 100 dni przed maturą. Jednocześnie dla młodych osób często to pierwszy “bal” w ich życiu. Choć tradycja nakazuje, aby studniówka rozpoczynała się odtańczeniem eleganckiego poloneza przez uczniów i nauczycieli, potem udana studniówka rządzi się już własnymi prawami, a dokładnie prawami młodzieży, która już niebawem podejdzie do egzaminów maturalnych!

Udana studniówka czyli niezapomniany bal maturalny!

Organizacja studniówki, w którą angażują się zwykle zarówno nauczyciele, uczniowie, jak i ich rodzice wymaga sporo energii. Współcześnie mało która udana studniówka odbywa się, tak jak dawniej, na przystrojonej sali gimnastycznej. Znacznie częściej korzysta się z możliwości zorganizowania studniówek na salach weselnych itp. Wynajęcie takiej sali gwarantuje zapewnienie nie tylko odpowiedniej przestrzeni do zabawy i tańca, ale także catering i obsługę na najwyższym poziomie.
Niezmiennie jednym z najważniejszych dylematów podczas organizowania balu maturalnego jest wybór fotografa oraz DJ lub zespołu. Fotograf czy kamerzysta? Zespół czy DJ na studniówkę? Te pytania stawiają sobie na ogół nie tylko główni zainteresowani, czyli przyszli uczestnicy imprezy, ale także ich rodzice, którzy pokrywają koszty całego przedsięwzięcia.

 

DJ na studniówkę – dlaczego warto go wybrać?

Dj na studniowke

 

Niezaprzeczalnie muzyka grana przez zespoły muzyczne na żywo ma swój ogromny urok. Z drugiej strony istnieje co najmniej kilka argumentów przemawiających za wynajęciem DJ na studniówkę:
1. Opłacenie DJ jest zdecydowanie tańsze niż opłacenie kilkuosobowego zespołu muzycznego.
2. DJ nie fałszuje 😉
3. DJ na studniówkę może przygotować w swoim repertuarze wszystkie ulubione młodzieżowe hity, zespół jest znacznie ograniczony w swoim repertuarze a wokalista nie zawsze ma możliwości głosowe, by zaśpiewać każdy z popularnych utworów.
4. W przypadku niewielkiej sali – rozstawienie sprzętu DJ zawiera mniej miejsca niż rozstawienie sprzętu kilkuosobowego zespołu.
5. DJ konferansjer zorganizuje ciekawe i atrakcyjne konkursy, śmieszne zabawy i niebanalne atrakcje, tak by każdy mógł później śmiało powiedzieć, że to była udana studniówka.
6. Profesjonalny DJ na studniówkę zmiksuje nawet poloneza (oczywiście na wyraźne życzenie) 😉

Muzyka na studniówkę to naprawdę bardzo ważny element udanej i niezapomnianej studniówki. Czy w ten jeden wieczór warto decydować się na zespół, który grał jeszcze na szkolnym balu Waszych rodziców, czy może pomyśleć o tym, by o muzykę i dobrą zabawę zadbał DJ na studniówkę?

DJ na studniówkę podpowiada: Jak tańczyć na studniówce!

 

Jak tanczyc na studniowce

Jak tańczyć na studniówce” – to pytanie często zadają zdenerwowani swoim pierwszym balem uczniowie. Tak naprawdę udana studniówka dzieli się na dwie części – część oficjalną – z podziękowaniami dla nauczycieli i odtańczeniem tradycyjnego poloneza. Oraz część nieoficjalną, która ma służyć po prostu dobrej zabawie w gronie szkolnych przyjaciół.
O ile w pierwszej części, nie ma raczej wątpliwości, jak tańczyć na studniówce, gdyż wiele szkół organizuje próby poloneza przed balem maturalnym (z których naprawdę warto skorzystać, jeśli chcemy dobrze wyjść na nagraniu ze studniówki). O tyle, wątpliwości pojawiają się w stosunku do mniej oficjalnej części imprezy.
Jak tańczyć na studniówce? – kilku porad udziela DJ na studniówkę:
– poloneza odtańcz z godnością i zgodnie z ustalonym wsześniej układem,
w części nieoficjalnej – nie stresuj się,
– tańcz jak zwykle na imprezach,
– jeśli jesteś kiepskim tancerzem – najlepiej poćwicz trochę przed studniówką (choćby przed lustrem),
pamiętaj, że udana studniówka, to taka, na której Ty się dobrze bawisz!
Nie każdy z nas jest mistrzem tańca, pamiętaj, że istotą nie jest to, jak tańczyć na studniówce, ale to, by była ona niezapomniana!

Udana studniówka=udana matura –

o czym warto pamiętać?

Na zakończenie jeszcze kilka najpopularniejszych przesądów dotyczących udanej studniówki!
1. Na studniówkę załóż koniecznie czerwoną bieliznę (tę samą koniecznie załóż później w dniu egzaminów maturalnych, aby wpłynąć na ich powodzenie!)
2. Najpopularniejszym elementem kobiecego ubioru studniówkowego jest czerwona podwiązka na lewej nodze!
3. Na balu maturalnym dobrze mieć coś pożyczonego – najlepiej od osoby, którą uważamy za mądrą, tak aby jej wiedza udzieliła się również nam.
4. Przed studniówką koniecznie należy udać się do fryzjera, gdyż ścinanie włosów pomiędzy studniówką a maturami jest surowo zabronione i może przynieść pecha.
5. Najpopularniejszym przesądem studniówkowym w Krakowie jest skakanie na jednej noce wokół słynnego Adasia na rynku. A im więcej okrążeń, tym lepsze będą wyniki matury!

 

Studniowka - tradycje i przesady

Maturzyści! Pamiętajcie, aby studniówkowe przesądy traktować z przymrużeniem oka, a na Waszym balu maturalnym przede wszystkim wyszaleć się i świetnie bawić!
AddEvent życzy Wam tego, by udana studniówka zagwarantowała Wam udane i jak najlepiej napisane matury!

Potrzebny DJ na studniówkę w Krakowie (okolicy)?
Skontaktuj się z nami!

UWAGA – KRAKÓW I OKOLICE!
Mamy jeszcze wolne terminy na rok 2018!

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *