O nas
Organizacja imprez Add Event
ADD Event to grupa ludzi znających branże eventową od podszewki. 16 lat w branży. Setki przeprowadzonych na najwyższym poziomie imprez, wydarzeń sportowych, konferencji, targów.Współpraca z największymi firmami nagłośnieniowymi, oświetleniowymi i multimedialnymi. Wykwalifikowani i doświadczeni Spikerzy, DJ-e, Animatorzy oraz technicy dają Nam możliwości, które ogranicza już tylko fantazja. ADD Event - robimy niemożliwe i robimy to na wczoraj!
Udostępnij

W tym roku firma AddEvent podjęła się nie lada wyzwania, jakim było poprowadzenie Turnieju Piłkarskiego Wielogłowy CUP 2018 pod patronatem honorowym Leszka Zegzdy. 23 czerwca odbyła druga już (mamy nadzieję, że nie ostatnia) w historii edycja turnieju organizowana przez Akademię piłkarską Wielogłowy dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych.
Rozgrywki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W szranki stanęło blisko 20 drużyn (w tym aż dwie zagraniczne), których zmagania na boisku śledziły rodziny i przyjaciele. Turniej podzielony był na dwie fazy grupowe: pierwszą wyłonioną w wyniku losowania oraz drugą na podstawie wyników drużyn z pierwszego etapu. Dla urozmaicenia, mali piłkarze, w drugiej fazie rozgrywek walczyli o zwycięstwo w grupach :

  • Primera Division;
  • Premier League;
  • Bundesliga;
  • Seria A.

Turniej Wielogłowy CUP - mali piłkarze

Na najwyższym podium w Turnieju Wielogłowy CUP 2018 stanęły drużyny:
1. Aserek
2. Akademia Kolejarz
3. Dunajec II
Jednak dla wszystkich uczestników najważniejszy był sam udział w tym przedsięwzięciu. Szczególnie, biorąc pod uwagę fakt, iż dla części z młodych piłkarzy były to pierwsze tego typu większy event sportowy i publiczny występ na boisku. Dzięki pamiątkowym medalom i upominkom, ufundowanym przez sponsorów, każde dziecko z pewnością pozytywnie zapamiętało ten dzień.

Turniej Wielogłowy CUP - puchary

Podsumowując, tegoroczny Turniej Piłkarski Wielogłowy CUP  2018 należy zdecydowanie podkreślić przygotowanie wszystkich zawodników i zawodniczek. Młodzi piłkarze z pełnym zaangażowaniem, pomimo złych warunków pogodowych, dostarczali emocji zgromadzonym rodzicom i kibicom. Można mieć tylko nadzieję, że dobrze wykorzystany potencjał małych zawodników w przyszłości zaowocuje wieloma sportowymi karierami.

Spiker AddEvent

Dla AddEvent był to pierwszy Turniej  Piłkarski Wielogłowy CUP dla dzieci, które mieliśmy przyjemność prowadzić. Najważniejszymi zasadami podczas tego typu imprez jest utrzymanie zaangażowania i zadowolenia zarówno uczestników jak i kibicujących.  Jednocześnie w tego typu turnieju bardzo istotne jest przestrzeganiu harmonogramu rozgrywek. Jak wiadomo, dzieci i ich rodzice to najbardziej wymagająca publika. Mamy nadzieję, że AddEvent sprostał ich oczekiwaniom, zarówno pod względem spikerskim, jak i muzycznym.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom Turnieju Wielogłowy CUP 2018! Do zobaczenia za rok!

Poniżej kilka zdjęć z Turnieju:

tekst i zdjęcia: Waldemar Ignaciuk

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *