O nas
Organizacja imprez Add Event
ADD Event to grupa ludzi znających branże eventową od podszewki. 16 lat w branży. Setki przeprowadzonych na najwyższym poziomie imprez, wydarzeń sportowych, konferencji, targów.Współpraca z największymi firmami nagłośnieniowymi, oświetleniowymi i multimedialnymi. Wykwalifikowani i doświadczeni Spikerzy, DJ-e, Animatorzy oraz technicy dają Nam możliwości, które ogranicza już tylko fantazja. ADD Event - robimy niemożliwe i robimy to na wczoraj!
Udostępnij


Organizacja imprez sportowych

 

Profesjonalna organizacja eventu lub imprezy sportowej

Firma ADD Event posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych różnego typu.Zajmujemy się nie tylko organizacją wydarzenia, ale także zapewniamy profesjonalną logistykę imprez sportowych przez obsługę techniczną w zakresie nagłośnienia, oprawy muzycznej, oświetlenia a także prowadzenia eventu sportowego przez profesjonalnego konferansjera z uprawnieniami spikera PZPN.

Dodatkowo w zakresie organizacji imprez sportowych, zapewniamy:
– wykwalifikowaną kadrę instruktorską i trenerską;
– sprzęt dodatkowy: sceny, namioty, agregaty prądotwórcze, barierki, pomiar czasu, bramy startowe, itp.;
– sprzęt sportowy;
– fotografów.

Nie tylko organizujemy i kompleksowo obsługujemy eventy, ale także sami często bierzemy udział w imprezach sportowych. Jako aktywni sportowcy biorący udział w różnego typu zawodach, wiemy dokładnie, w jaki sposób nagłośnić imprezę sportową, dopingować uczestników, wspomagać kibiców oraz poprowadzić imprezę w taki sposób, aby każda biorąca w niej udział osoba czerpała z eventu radość i niezapomniane emocje.

Imprezy sportowe, w których się specjalizujemy:

– eventy sportowe dla firm;
– biegowe maratony uliczne;
– górskie maratony biegowe;
– biegi z przeszkodami typu;
– triathlony;
– zawody crossfit;
– mecze piłkarskie, siatkarskie, tenisa ziemnego;
– zawody w kajakarstwie górskim, raftingu;
– sporty motorowe.

Decydując się na współpracę z naszym zespołem, macie pewność wyboru sprawdzonego i doświadczonego partnera w organizacji imprez oraz zawodów sportowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, doradzamy najlepsze rozwiązanie pod względem technicznym oraz ekonomicznym.

 

Potrzebujecie zorganizować imprezę sportową? ADD Event Team zaprasza do kontaktu.
Robimy niemożliwe i robimy to na wczoraj!

 

Organizacja imprez sportowych – wybrane zdjęcia

Zobacz galerię


Zamów organizację imprezy sportowej