O nas
Organizacja imprez Add Event
ADD Event to grupa ludzi znających branże eventową od podszewki. 16 lat w branży. Setki przeprowadzonych na najwyższym poziomie imprez, wydarzeń sportowych, konferencji, targów.Współpraca z największymi firmami nagłośnieniowymi, oświetleniowymi i multimedialnymi. Wykwalifikowani i doświadczeni Spikerzy, DJ-e, Animatorzy oraz technicy dają Nam możliwości, które ogranicza już tylko fantazja. ADD Event - robimy niemożliwe i robimy to na wczoraj!
Udostępnij


Konferansjer

Konferansjer czyli najbardziej słyszalny głos podczas eventu

Konferansjer to najbardziej słyszalny głos podczas każdej imprezy muzycznej, sportowej czy na ważnym evencie firmowym.

Konferansjer, czy też właśnie spiker to osoba potrafiąca dostosować sposób wypowiedzi adekwatnie do prowadzonego wydarzenia, czy imprezy. Dobrze wie, w którym momencie należy podgrzać atmosferę, a kiedy uspokoić tłum. Profesjonalizm, humor, komunikatywność, nienaganna kultura osobista i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji – to charakterystyka każdego spikera należącego do ADD Event Team.

Poza wykwalifikowanym i kompetentnym zespołem konferansjerskim, nasza firma może się również poszczycić zaufaniem stałych klientów, a także doświadczeniem w prowadzeniu wielu nieszablonowych imprez masowych, sportowych i firmowych, szalonych koncertów i podniosłych uroczystości. Firma ADD Event nie tylko organizuje i kompleksowo obsługuje imprezy, ale też odpowiada za prowadzenie danego eventu dostarczając najlepszych spikerów nadających ton całemu wydarzeniu.

Sylwetka spikera reprezentacyjnego

Adrian Woźniak – szef i założyciel grupy ADD Event, spiker z 16-letnim doświadczeniem w branży eventowej. Licencjonowany Spiker Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), członek Polskiego Związku Prezenterów Muzyki (DJ Union), instruktor sportów wytrzymałościowych.

Jako spiker specjalizuje się w organizacji imprez sportowych, a w szczególności:
– maratony biegowe uliczne,
– maratony biegowe górskie,
– biegi z przeszkodami,
– triathlony,
– zawody crossfit,
– mecze piłkarskie, siatkarskie, tenisa ziemnego,
– zawody kajakarskie i raftingowe,
– sporty motorowe,
– eventy sportowe dla firm,
– a także bankiety, pokazy mody, koncerty itp.

Jako spikerzy prowadzimy zarówno małe imprezy jak i masowe eventy w całej Polsce. Nasi konferansjerzy dzięki licencji PZPN posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu eventów nawet na największych stadionach.

Gdzie zobaczysz naszych konferansjerów?

konferansjerzy addevent najczęściej pojawiają się w miastach:

  • Kraków
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Katowice
  • Zakopane

W celu wyceny kosztów konkretnego eventu prowadzonego przez naszego konferansjera prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza.

Wybrane zdjęcia z eventów prowadzonych przez spikera

Zobacz galerię


Zamów spikera