O nas
Organizacja imprez Add Event
ADD Event to grupa ludzi znających branże eventową od podszewki. 16 lat w branży. Setki przeprowadzonych na najwyższym poziomie imprez, wydarzeń sportowych, konferencji, targów.Współpraca z największymi firmami nagłośnieniowymi, oświetleniowymi i multimedialnymi. Wykwalifikowani i doświadczeni Spikerzy, DJ-e, Animatorzy oraz technicy dają Nam możliwości, które ogranicza już tylko fantazja. ADD Event - robimy niemożliwe i robimy to na wczoraj!
Udostępnij

Już drugi raz nasza firma miała przyjemność współpracować z Perłami Małopolski – zawodami biegowymi po małopolskich Parkach Narodowych.

parły małopolski 2

Co roku cykl składa się z pięciu, a od tego roku – sześciu wspaniałych zawodów. Odbywają się one w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce – Parkach Narodowych.

parły małopolski 3

W tym roku, spotkaliśmy się w:
– Ojcowskim Parku Narodowym – Skała,
– Pienińskim Parku Narodowym – Szczawnica,
– Magurskim Parku Narodowym – Wapienne,
– Babiogórskim Parku Narodowym – Zawoja
– Tatrzańskim Parku Narodowym – Kościelisko,
– Gorczańskim Parku Narodowym – Rabka-Zdrój.

perły małopolski 4

Nasza firma zajmuje się nagłośnieniem imprezy (ok. 3000W mocy skutecznej, która jest selektywnie dobierana do panującej atmosfery podczas zawodów), prowadzeniem imprezy w roli Spikera zawodów (obsługa zawodów dla dzieci, zapowiedzi zawodników, prowadzenie rozgrzewki, start biegów oraz Nordic Walking i koronacja zwycięzców), a także oprawą muzyczną.

Na każdej imprezie mamy około 1000-1500 słuchaczy!

Zapraszamy do współpracy!

ADD EVENT – ROBIMY NIEMOŻLIWE I ROBIMY TO NA WCZORAJ!

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *